Pohárová výhra v Jakubově

Autor: Milan Svoboda <>, Téma: Zápasy, Vydáno dne: 01. 08. 2017

Loni čtvrtý tým béčkové skupiny třetí třídy Jakubov byl v pouťové atmosféře našim druhým pohárovým soupeřem. Tentokrát se nám příliš nedařila hra, ale k výhře nám pomohla naše efektivita.29. července 2017 – pohárové utkání mužů

Jakubov : 1.SK Rouchovany

     2 : 4


Sestava : David Holoubek - Michal Virgl , Petr Jelínek , Robin Havelka , Stanislav Roubec (70. Radim Škarabela) - Ondřej Urban , David Svoboda (46. Lubomír Ludvík) , Patrik Furiš , Petr Pachr (65. Martin Popelka) - Zdeněk Holoubek (74. Zdeněk Vrtěna) , Patrik Křivánek (86. Jiří Maša)

Trenér: Radek Pasterný , Jiří Maša , Robin Havelka

Branky: 7. Z. Holoubek, 16. D. Svoboda, 27., 43. P. Furiš

V pozměněné sestavě jsme nastoupili k druhému pohárovému utkání. I když výsledek po prvním poločase byl jednoznačný, obraz hry až tak ne. Domácí tým měl své šance, které ale skončily buď na brankové konstrukci nebo dobře zasáhl David Holoubek v naší brance. To našim hráčům se některé šance podařilo proměnit a získali do druhého poločasu značný náskok.
Druhá půle se nám vůbec nepovedla, hra postrádala větší přesnost i nasazení a domácím se podařilo korigovat výsledek. Největším pozitivem druhého poločasu byl po čtyřech létech návrat Zdenka Vrtěny na fotbalové trávníky v našem dresu.
Pohárový podzim zakončíme koncem září domácím utkáním proti favoritu naší skupiny, loni ještě účastníku 1.B třídy Třebelovicím. Jelikož jsme se nikde nedočetli o systému pohárové soutěže, pokusíme se zabojovat o vítězství ve skupině a zajistit si účast v této soutěži i na jaře.