První třetina soutěže stoprocentní

Autor: Petr Jelínek <(at)>, Téma: Zápasy, Vydáno dne: 02. 10. 2017

První dekádu soutěže jsme zakončili v Trnavě. Za krásného podzimního počasí a na pěkně připraveném hřišti jsme sice potvrdili roli favorita, ale určitě jsme neoslnili.

1. října 2017 – mistrovské utkání mužů

Trnava : 1.SK Rouchovany

1 : 4

Sestava : David Holoubek - Radim Škarabela , Petr Jelínek , Zdeněk Vrtěna , Stanislav Roubec - Patrik Křivánek , Ondřej Urban , Marek Holoubek , Robin Havelka - Dominik Polášek , Miloslav Salák

Střídali: Tomáš Havelka , Jiří Maša , Roman Zloch , Jiří Králík , David Svoboda

Trenér: Radek Pasterný , Jiří Maša , Robin Havelka

Branky: 22. M. Holoubek , 23. D. Polášek , 69. M. Salák , 84. M. Salák

Domácí si před časem prošli krizí, kdy odehráli utkání v Ocmanicích pouze v sedmi lidech. Náš tým se opět musel obejít bez řady zraněných opor, takže dostávají více prostoru i hráči z našeho letos širokého kádru. Držení míče bylo jednoznačně na naší straně, ale chyběla přímočarost dopředu, spíše se kombinovalo bez nějaké větší aktivity. Až pozdější minuty (ty brankové) a zbytek první půle vypadaly, že jsme se začali snažit také vstřelit branku. Uprostřed poločasu během dvou minut Mara a Polin zužitkovali své šance a vedli jsme 0:2. Další šance Polina, Miloše a dalších končily většinou v rukavicích pozorného domácího gólmana.
Druhá půle zase špatný začátek a inkasovaná branka. A nechybělo mnoho a mohli se znovu radovat domácí. Do útočení se chtěli zapojit všichni a při chybě se nevraceli a Trnava šla několikrát do přečíslení 2-3 na jednoho. Šanci navýšit skóre v náš prospěch zahodil David S. a jeho nestřela skončila u nohou Patrika K., ten ale levou odmítl zakončit ;). Na koho je ale v našem týmu spoleh ohledně střílení branek je Miloš. Po jeho gólu se hra konečně uklidnila. Po pěkné individuální akci se mohl prosadit Robin, obešel tři hráče a na penaltě mířil jen do náruče brankáře. A tak tečku za utkáním udělal opět Miloš - 1:4.
Kladem utkání, kromě toho, že jsme získali tři body, byla oboustranně férová hra. Domácí předvedli dobrý výkon a rozhodně nepatří v tabulce na místo, kde se momentálně nachází. My máme za sebou úspěšně první krok ze ....když se bude dařit...čtyř.