Vítězíme, ale....

Autor: Kolektiv autorů <(at)>, Téma: Zápasy, Vydáno dne: 30. 05. 2018

Po potvrzení postupu do baráže jako by nám zvlhnul střelecký prach a také zřetelně chybí mužstvu motivace. Soutěž se v podstatě jen dohrává z povinnosti a zápasy nejsou příliš koukatelné. Doufejme, že hráči pouze ladí formu na dva nejdůležitější zápasy sezóny.

20. května 2018 – mistrovské utkání mužů

1.SK Rouchovany : Pyšel B

4 : 1

Sestava : David Holoubek - Michal Virgl , Zdeněk Vrtěna , René Kalina , Stanislav Roubec - Lubomír Ludvík , Ondřej Urban , Marek Holoubek , Robin Havelka - Zdeněk Holoubek , Miloslav Salák

Střídali: Tomáš Havelka , Jiří Králík , Jiří Maša , Roman Zloch

Trenér: Radek Pasterný , Jiří Maša , Robin Havelka

Branky:16. Salák Miloslav, 27. Ludvík Lubomír, 63. Salák Miloslav, 73. Salák Miloslav - 89. Höfner Jiří

Utkání se odehrávalo od začátku v poklidném tempu, hosté přijeli bez hráčů z áčka, přesto předváděli solidní hru a za našim týmem moc nezaostávali. Hlavní rozdílový hráč byl v tomto utkání Miloš Salák, který přidal tři přesné trefy do své sbírky a upevnil si pozici krále střelců naší soutěže.

26. května 2018 – mistrovské utkání mužů

Třebenice B : 1.SK Rouchovany

2 : 3

Sestava : Tomáš Havelka - Michal Virgl , Jiří Maša , Jiří Králík , Roman Zloch - Ondřej Urban , Milan Diviš , Robin Havelka , Marek Holoubek - Zdeněk Holoubek , Miloslav Salák

Střídali: Dominik Fiala , David Svoboda , René Růžička

Branky:81. Kunce Radoslav, 86. Hrbáček Ladislav - 16. Holoubek Zdeněk, 33. Salák Miloslav, 65. Holoubek Zdeněk

Velmi horký sobotní den byl, když se odehrávalo 19. kolo naší soutěže na hřišti v Třebenicích. Na soupisce chybělo asi pět "stálých kusů", ale i tak mi přišla sestava celkem silná. Začalo se hrát z vopatrna a jak říká Mourino, i když jsme drželi míč jen z 50%, tak jsme celou hru kontrolovali. Chyběla tak správná chemie. Jako by nadčení pro zápas z většiny hráčů slunce odpařilo. Příležitosti skórovat se začaly pomalu rodit až po deseti minutách, ale všichni zakončovatelé jakoby měli přelepené oči. A tak se v první polovině utkání prosadili jen Zdeněk Holoubek a Miloslav Salák.

Druhá půle nabídla mnohem více loženek, ale jen jednu branku z naší strany. Chvílemi to vypadalo, že se snad nikdo nechce trefit mezi tři tyče :). Naštěstí se to ještě jednou povedlo Zdeňku H. 3:0. S ubývajícím časem jsme ale čím dál více polevovali a tak v posledních deseti minutách korigovali domácí z Třebenic na konečných 2:3. Doufejme, že se takovéto utkání nebude opakovat při baráži, páč s tímto předváděným výkonem by jsme těžko přes někoho postupovali.