Autor: Luboš Ludvík <(at)>, Téma: Informace, Vydáno dne: 19. 06. 2018

10. června 2018 – mistrovské utkání mužů

Trnava : 1.SK Rouchovany

1 : 9

Sestava :Holoubek David (78.), Virgl Michal, Urban Ondřej, Havelka Robin, Salák Miloslav (36.), Holoubek Zdeněk (23., 44., 54., 75., 84.), Zloch Roman, Roubec Stanislav, Polášek Dominik, Havelka Tomáš (40.), Maša Jiří, Furiš Patrik, Vala Pavel (19.)Trenér: Radek Pasterný , Jiří Maša , Robin Havelka

K poslednímu utkání základní části IV. třídy skupiny A nastoupilo naše mužstvo na hřišti Trnavy. Ačkoliv soupeř začal pouze s 10 hráči v poli, tento handicap nebyl díky naší zbrklé a nepřesné hře vůbec znatelný.
V sestavě se po dlouhé době objevil také Pavel Vala, který v 19. minutě otevřel skóre přesnou střelou k pravé tyči - 1:0. Od této chvíle začalo naše mužstvo hrát kompaktněji, přesněji a především využívat vpravo hrajícího Poláška, který přesně servíroval na další dvě branky našeho týmu - Zdeňka Holoubka v 23. minutě a Miloše Saláka v 36. minutě. Hosté se prosadili do poločasu pouze jednou z odraženého míče, jinak se k vážnější akci nedostali.
Po poločase domácí nastoupili díky zranění pouze v 9 hráčích a hru jsme tak plně kontrolovali, přidali dalších 6 branek a nespočet neproměněných šancí. Celkové skóre se tak zastavilo na čísle 1:9.