Poslední krok do III. třídy

Autor: Luboš Ludvík <(at)>, Téma: Zápasy, Vydáno dne: 28. 05. 2019

V neděli 19.5.2019 se naše mužstvo utkalo proti týmu z Trnavy a případnou výhrou si mohlo v předstihu zajistit postup zpět do třetí třídy okresu Třebíč.

11. května 2019 – mistrovské utkání mužů

1.SK Rouchovany : Trnava

6 : 1

Sestava : Lubomír Škarabela, Robin Havelka, Jiří Králík, Stanislav Roubec, Petr Jelínek, Lubomír Ludvík, Petr Pachr, Marek Holoubek, Patrik Furiš, Pavel Vala, Zdeněk Holoubek

Střídali: Roman Zloch , David Svoboda

Trenér: Radek Pasterný , Jiří Maša , Robin Havelka

Branky: 2.,17. a 43. R. Havelka, 23. a 25. Z. Holoubek, 35. J. Králík , 72. Salák - 86. J. Eliáš

Do utkání jsme nastoupili téměř v plné sestavě, kdy se po zranění vrátil Marek Holoubek, ale naopak nenastoupil z důvodu zranění náš nejlepší střelec Miloslav Salák. Nastalé situace dokonale využil Robin Havelka, který se na hrotu objevil podobnou rychlostí jak Čenda po pátečním tréninku v místní krčmě.
Od první minuty jsme diktovali tempo hry, soupeře téměř k ničemu nepustili a Robin se už v druhé minutě po perfektní zpětné přihrávce trefil pod břevno - 1:0. Do konce poločasu přidal další dvě trefy a hattrick byl na světě. Mezi střelce se po skvělém zakončení dvakrát zapsal i Zdeněk Holoubek, čímž ukázal, že boj o krále střelců rozhodně nevzdal! Třešničkou na dortu prvního poločasu byla dlouho očekávaná trefa Jirky Králíka, který tak prolomil střeleckou smůlu z Radkovic.
Šestigólový příděl z prvního poločasu jakoby naše hráče dostatečně uspokojil a druhý poločas byl úplným opakem toho prvního. Velké množství nepřesností a hra maximálně po velké vápno. Když už jsme se dostali ke střele, mířila většinou do nově napuštěné vodní plochy za soupeřovou brankou. Namlsané diváky z prvního poločasu jsme tak už příliš nepotěšili a museli se uspokojit ve stánku s občerstvením. Hosté se nakonec jednou prosadili z odraženého míče v prostoru malého vápna.
Naše mužstvo tak udělalo poslední krok k vysněnému postupu a v příští sezóně se všichni společně můžeme těšit na zápasy v III. třídě okresu Třebíč!