Pouťová střelnice

Autor: Robin Havelka <(at)>, Téma: Zápasy, Zdroj: Ondra Pospíšil, Vydáno dne: 19. 08. 2019

Již ve 14 hodin začalo pouťové utkání, ve kterém museli oba trenéři trochu kombinovat sestavu, přece jenom o něco hůře v tomto ohledu na tom byli hosté, kteří dorazili na utkání přímo ze svatebního obřadu svého spoluhráče. Přesto pouťové, ale mistrovské, utkání přineslo vše, co k fotbalu patří - pěkný fotbal, spoustu branek, férově odehrané utkání, studené pivo a teplé párky...co víc si přát v letním prázdninovém sobotním odpoledni.

17. srpna 2019 – mistrovské utkání mužů

1.SK Rouchovany : Radotice

8 : 3

Sestava : Lubomír Škarabela - Radim Škarabela , Robin Havelka , Petr Jelínek , Stanislav Roubec - Petr Pachr, Patrik Furiš , Luboš Škoda , Lubomír Ludvík – Zdeněk Holoubek , Miloslav Salák

Střídali: Radek Křivánek , Dominik Fiala , Jiří Králík

Trenér: Radek Pasterný , Jiří Maša , Robin Havelka

Branky: 19. Škoda Luboš, 14. Holoubek Zdeněk, 27. Holoubek Zdeněk, 39. Holoubek Zdeněk, 42. Ludvík Lubomír, 60. Furiš Patrik, 72. Salák Miloslav, 73. Holoubek Zdeněk - 2. Čech Jan, 53. Čech Jan, 69. Čech Jan

Rouchovany přivítaly ve svém prvním domácím zápase hosty z Radotic, na kterém se sešlo více než sto fanoušků. Sudí Holý zahájil zápas a hned ve 2. minutě hosté zaskočili nejen obranu Rouchovan, ale také celou tribunu rychlou brankou J. Čecha. Tento stav trval do 19. minuty, kdy přesnou střelou srovnal stav L. Škoda. Během dalších dvaceti minut Z. Holoubek dal svůj 2. hattrick sezóny, a stav utkaní se vyšplhal na 4:1 pro domácí. Pár minut na to měli hosté šanci dát další branku z penalty, ale to by v bráně nesměla stát opora týmu Luboš 'Škari' Škarabela, který krásným zákrokem pokutový kop zneškodnil. To obratem potrestal prvním gólem sezóny, necelé tři minuty do konce poločasu, fíkem do šatny L. Ludvík. Tím skončil první poločas za stavu 5:1.
Do druhého poločasu lépe vstoupili hosté. Druhý gól střelil J. Čech a snižil stav na 5:2. Svůj dobrý výkon korunoval gólem na 6:2 P. Furiš. V 69. minutě dovršil hattrick J. Čech. To si ale domácí nenechali líbit, M. Salák a Z. Holoubek dali během dvou minut podobu konečnému výsledku 8:3 pro domácí celek.
Pěkný fotbal a výborný výsledek ocenili diváci na tribuně velkým potleskem. Tím by 1. SK Rouchovany chtěly pozvat na "derby" Sokol Hrotovice - 1.SK Rouchovany v neděli 25. 8. 2019 od 16:30.