V Pyšelu jsme jasně zvítězili

Autor: Petr Pachr <(at)>, Téma: Zápasy, Zdroj: Petr Pachr, Vydáno dne: 10. 09. 2019

Na půdě loňského účastníka okresního přeboru jsme předvedli jeden z lepších letošních výkonů a především se třígólově prosadilo naše útočné duo Salák - Holoubek, které vévodí střelecké tabulce celé soutěže.

8. září 2019 – mistrovské utkání mužů

Pyšel : 1.SK Rouchovany

2 : 7

Sestava : David Holoubek - Lubomír Ludvík , Jiří Králík , Petr Jelínek , Stanislav Roubec - Petr Pachr , Patrik Furiš , Robin Havelka , Marek Holoubek – Zdeněk Holoubek , Miloslav Salák

Střídali: Tomáš Havelka , Dominik Fiala , Ondřej Pospíšil

Trenér: Radek Pasterný , Jiří Maša , Robin Havelka

Branky:28. L. Hadraba (p.) , 43. D. Šabacký -2. Z. Holoubek , 14. M. Salák , 17. R. Havelka , 19. Z. Holoubek , 44. M. Salák , 58. M. Salák , 63. Z. Holoubek

Vneděli 8.9. 2019 se utkal náš celek s domácím týmem Pyšelu. Oba trenéři se museli vyrovnat s několika absencemi, přece jenom ztráty byly vidět více na domácích.
Netrvalo dlouho a nejlepší útok celé soutěže se prosadil. Už ve 2. minutě dával gól Z. Holoubek. Domácím se nedařilo zachycovat přihrávky a nakopávané balony za jejich obranua, a tak se během 5 minut stihlo prosadit trio rouchovanských fotbalistů M.Salák, R.Havelka a znovu Z. Holoubek a již v 19 minutě jsme vedli 0:4. Domácí odpověděli až pokutovým kopem, zapříčiněným nešťastným kopnutím M.Holoubka do nohy domácího hráče. Následovala další branka domácích. Tentokrát po zahraném rohu a následném rozruchu ve vápně se balon nakonec objevil před D.Šabackým a ten už měl zakončení jednoduché. Poslední slovo v 1.poločase však měli hosté, a to když M. Salák obdržel další přihrávku od skvěle hrající zálohy hostí, převzal ji, potáhl balon o dalších pár metrů a sám před golmanem domácích uklidil do brány.
Ve 2.poločase už hra nebyla tak atraktivní jako v tom předešlém a i když jsme viděli pár šancí na obou stranách, prosadit se dokázali jen rouchovanští útočníci a oba tím tak zkompletovat hattrick.
Z Pyšelu vezeme další tři důležité body, stínem je ale další zranění v našich defenzivních řadách, když si při souboji a pádu zlomil Luboš Ludvík ruku. Přejeme mu brzké a bezproblémové uzdravení a budeme se těšit na jeho návrat do týmu.
Další náš zápas se odehraje již tuto sobotu 14. září od 16 hodin na hřišti u sokolovny a bude to souboj nováčků Rouchovany : Čáslavice-Sádek.