Barážová odveta se vydařila

Autor: Radim (Wokurek) <(at)>, Téma: Zápasy, Vydáno dne: 14. 10. 2019

V dalším kole na nás čekal soupeř, který nás loni vyřadil v báráži o postup do "trojky". Náš tým celkem úspěšně decimují nemoci a zranění, takže někteří ne úplně doléčení hráči se museli kousnout a jít do hry. Soupeř nás dlouho trápil, ale ve druhé půli se přece jen ukázala větší kvalita na naší straně a připsali jsme si další výrazné vítězství.

12. října 2019 – mistrovské utkání mužů

1.SK Rouchovany : Šebkovice "B"

8 : 2

Sestava : Lubomír Škarabela - Jiří Králík , Marek Holoubek , Petr Jelínek , Robin Havelka - Dominik Fiala , Patrik Furiš , Luboš Škoda , Dominik Denemarek – Zdeněk Holoubek , Miloslav Salák

Střídali: Radek Křivánek , Tomáš Havelka , Ondřej Pospíšil

Trenér: Radek Pasterný , Jiří Maša , Robin Havelka

Branky:2. Škoda Luboš, 14. Denemarek Dominik, 48. Holoubek Zdeněk, 62. Holoubek Zdeněk, 69. Holoubek Zdeněk, 76. Škoda Luboš, 85. Pospíšil Ondřej, 90. Furiš Patrik - 29. Pelckmans Edward, 67. Pelckmans Edward

Začátek utkání nám vyšel na výbornou. Hned v druhé minutě utkání napřáhl Luboš "RobertoCarlos" Škoda kousek za vápnem k přízemní střele k pravé tyči a trefa to byla vskutku výstavní. I nadále jsme míč na kopačkách držely převážně my a hned ve 14. minutě se taky krásně trefila druhá letošní posila – Domča Denemarek. Další šance jenom přibývaly ale brankostroj se prozatím lehce zadrhl, proto musel přijít trest – hosté krásným lobem (zřejmě né úplně chtěným) z hranice vápna zaskočili i tak kvalitního a zkušeného gólmana, jakým Škari bezpochyby je – 2:1. Do konce poločasu měl změnu na kopačkách ještě několikrát kapitán Zdeněk Holoubek, ale prozatím pouze seřizoval mířidla. Druhý poločas jsme pokračovali v tlaku a začali jsme konečně proměňovat šance. Zdeňkovi Holoubkovi stačilo pouze 20 minut aby zkompletoval hattrick. Po dalších krásných kombinacích ještě přidal branku Luboš Škoda a po minulé absenci taky Patrik "Motýl" Furiš. Ovšem za zmínku také stojí branka Ondřeje "Žolíka" Pospíšila, který prvním kontaktem s míčem zkušeně přeloboval gólmana hostí. Šebkovice v druhém poločase přidali ještě jednu branku a po devadesáti minutách na tabuli svítil stav 8:2. Ještě by se slušelo poděkovat divákům, jejichž podpora byla jak je již dobrým zvykem parádní. Další zápas hrajeme opět doma a bude to klíčový zápas s týmem Jemnicko "B" v neděli už od 14:30. Přijďte nás opět podpořit a něco lehce popít pojíst. Jde totiž o duel prvních dvou týmů.