Šlágr kola vítězně

Autor: Luboš Ludvík <(at)>, Téma: Zápasy, Vydáno dne: 24. 10. 2019

V největším šlágru 12.kola III.třídy okresu Třebíč náš tým porazil rezervu Jemnicka a díky tomu jsme se stali dvě kola před koncem vítězem podzimní části.

20. října 2019 – mistrovské utkání mužů

1.SK Rouchovany : Jemnicko "B"

2 : 0

Sestava : T. Havelka [-] - P. Jelínek [-] , M. Holoubek [-] (81. J. Michal [-] ) , S. Roubec [-] - R. Havelka [-] , L. Škoda [-] , D. Denemarek [-] , P. Furiš [-] (46. R. Křivánek [-] ) - M. Salák [-] , Z. Holoubek [-] (66. O. Pospíšil [-] ) - P. Pachr [-] (46. D. Fiala [-] )

Trenér: Radek Pasterný , Jiří Maša , Robin Havelka

Branky: 42. Patrik Furiš, 74. Ondřej Pospíšil

Utkání začalo v pozvolnějším tempu, neboť většina hráčů z domácího celku byla ještě minimálně myšlenkami na narozeninové oslavě Marka Holoubka z předchozího večera, pardon rána. Nebylo tedy překvapením, že se první poločas odehrával především ve středu pole a to díky nepřesnostem od obou celků. Pár šancí si vytvořil na pravé straně aktivně hrající Petr Pachr, bohužel bez přesnějšího zakončení nebo finální přihrávky. Radost domácích fanoušků přišla až těsně před přestávkou, kdy Patrik Furiš využil zaváhání domácích stoperů a nájezd nekompromisně proměnil. Při oslavách ala Ronaldo si bohužel přivodil zranění kolene, potvrdil svoji přezdívku "Motýl" a byl nucen střídat.
Do druhého poločasu naše mužstvo vstoupilo podstatně lépe. Diktovali jsme tempo, soupeře nepustili do žádných vyložených šancí a střelbu z dálky bezpečně jistil Tomáš Havelka. Jediné co chybělo pro klid v dalším průběhu zápasu byl gól na rozdíl dvou branek. Trenér domácích Radek Pasterný proto sahá k ověřené variantě a v 64.minutě posílá na hrot Onřeje Pospíšila, aby pojistil dnešní výhru druhou brankou. 74.minuta, dorážka z velkého vápna a změna skóre - 2:0. Vypadá to, že i domácí našli svého žolíka. Poslední čtvrthodinu si už s přehledem pohlídáme a důležité 3 body zůstávají v Rouchovanech.

Předposlední kolo podzimu vyjíždíme na hřiště Rapotic, kde se utkáme s rezervou v neděli 27.10.2019 v 14:30. Přijeďte nás podpořit!