Dnes je: 14. 10. 2019

1. SK Rouchovany

Jediná trefa chyběla do desítky v Třebenicích

Vydáno dne 23. 09. 2019 (87 přečtení) | Autor: Zdeněk Holoubek

K malému derby jsme zajížděli do nedalekých Třebenic, které vyhrály minulý týden na půdě rezervy Dukovan, a tak se očekával vyrovnaný zápas. Realizační týmy na obou stranách postrádaly své nejlepší střelce, Tomáše Ondráčka tým domácích a v civilu zůstal stále zraněný Zdeněk Holoubek. Domácí náhradu nenašli, my ano, pěti "banány" se zaskvěl Milda Salák!

22. září 2019 – mistrovské utkání mužů

Třebenice : 1.SK Rouchovany

0 : 9

Sestava : David Holoubek - Luboš Škoda , Jiří Králík , Petr Jelínek , Stanislav Roubec - Petr Pachr , Patrik Furiš , Dominik Fiala , Marek Holoubek – Robin Havelka , Miloslav Salák

Střídali: Tomáš Havelka , Ondřej Pospíšil

Trenér: Radek Pasterný , Jiří Maša , Robin Havelka

Branky: 2. Salák Miloslav (pen.), 6. Salák Miloslav, 25. Fiala Dominik, 34. Furiš Patrik, 55. Salák Miloslav, 66. Salák Miloslav, 68. Salák Miloslav, 73. Pospíšil Ondřej, 83. Škoda Luboš

Mužstvo Rouchovan vyrazilo na půdu Třebenic urvat další 3 body. Běžela druhá minuta utkání a rozhodčí píská pokutový kop, který proměňuje Miloslav Salák. Tímto prolomil své gólové trápení z minulého kola. Po dalších čtyřech minutách přidává Milda další gól. Na hráčích Rouchovan byl vidět klid na míči a chuť přidat další branky. To mohl ukázat Robin Havelka, který nastoupil místo zraněného Zdeňka Holoubka v útoku, bohužel se mu nedařilo trefit bránu ze slibných pozic. V další šanci trefil domácího golmana, ten však míč vyrazil z brány k našemu hráči Dominikovi Fialovi, který se už nemílil a uklidil svojí první trefou v sezoně do síťe.
Hráči Třebenic si nic nevytvořili celý zápas, dopředu se jim nedařilo a i když se o něco pokusili, tak naši skvělí stopeři jim nic nedovolili.
Další branku přidal v 34.min Patrik Furiš po krásném průniku obranou. Poměrem vstřelených branek 0:4 skončil první poločas.
Ve druhém poločase to bylo jak na střelnici. V 55., 66. a 68. minutě zakončoval Miloslav Salák a nemílil se. Svými pěti góly se vyhoupl do čela tabulky střelců.
Premiérový gól si připsal Ondřej Pospíšil, když po krásném centru zavěsil nekompromisně hlavou do sítě domácích. Stav byl 0:8 a fanoušci Rouchovan se dožadovali krásné desítky. Přání našich diváků jsme se přiblížili v 83.min, když letní posila týmu Luboš Škoda po střele k tyči zvýšil na 0:9. V posledních minutách utkání jde Miloslav Salák sám na gólmana, ale místo střely volí horší variantu a přihrává na obsazeného našeho hráče. Takže vysněná desítka se nakonec nekoná a rozhodčí Ivo Nováček ukončuje nedělní utkání.
Tým předvedl velmi dobrý výkon a teď už se musí hráči soustředit na velice těžké sobotní utkání s druhým týmem tabulky - Okříšky "B", který se hraje dopoledne v 10:00 hodin na domácím hřišti. Tímto zveme všechny domácí fanoušky, takže než si dopřejete hodovou svatováclavskou husu, přijďte povzbudit naše hráče v tomto důležitém utkání.