Dnes je: 18. 07. 2019

1. SK Rouchovany

Nejhezčí domácí zápas jara

Vydáno dne 20. 06. 2019 (101 přečtení) | Autor: Jirka Maša

Rouchovany nastoupili ke svému druhému zápasu o tomto víkendu a všichni byli zvědaví, jak se vypořádají s únavou ze sobotního zápasu a hlavně první prohry v tomto ročníku. Navíc, když se mělo hrát proti jednomu z nejlepších týmů VI. třídy.

2. června 2019 – mistrovské utkání mužů

1.SK Rouchovany : Valeč

6 : 2

Sestava : Lubomír Škarabela - Robin Havelka, David Svoboda, Stanislav Roubec, Petr Jelínek - Lubomír Ludvík, Petr Pachr, Pavel Vala, Patrik Furiš - Miloslav Salák, Zdeněk Holoubek

Střídali: Roman Zloch , Jiří Maša

Trenér: Radek Pasterný , Jiří Maša , Robin Havelka

Branky: Z. Holoubek 2, Salák 2, Vala, Furiš

Naštěstí mohl nastoupit vykartovaný Patrik Furiš a již uzdravený Miloš Salák. To se taky nakonec ukázalo jako velmi důležité a oba hráči se zapsali do listiny střelců.
Hra začala dost svižně a Valeč hrála velmi líbivý fotbal s mnoha pohlednými kombinacemi.
Skóre otevřeli hosté v 11. minutě střelou do šibenice, ale Rouchovany dokázali hned v následující minutě vyrovnat Milošem Salákem. Poté se hrál fotbal nahoru dolů až do 35. minuty, kdy stejně povedenou střelou zakroutil míč do brány Vala Pavel, ale hned v minutě 37 soupeř opět srovnal.
Netrvalo to snad ani minutu a opět jsme o gól vedli zásluhou Patrika Furiše a jak se ukázalo byl to gól vítězný. Na 4 : 2 zvýšil opět Miloš Salák a s hvizdem rozhodčího jsme do kabin šli za stavu 4 :2
Ve druhé polovině se trefil dvakrát Zdeněk Holoubek a navýšil naše i své skóre vstřelených branek.
Zápas tak skončil 6: 2 a musím konstatovat, že se jednalo o nejlepší fotbal v sezóně. Valeč má velmi dobrý mladý a technicky založený tým, který i nás vyburcoval ke kombinační hře. Jednoduše pěkné utkání.
Tímto ještě jednou děkujeme soupeři za přeložení zápasu, který jsme museli provést z důvodu odjezdu na naše přátelské setkání v Německém Fuchshainu.