Dnes je: 21. 10. 2017

1. SK Rouchovany

V derby připršely další body

Vydáno dne 17. 09. 2017 (116 přečtení) | Autor: Milan Svoboda

Třebenice upravují na svém hřišti hrací plochu a požádali nás o změnu pořadatelství. Samozřejmě jsme vyhověli a tak se opět po týdnu naše mužstvo představilo na domácím stadionu. Počasí tentokrát fotbalu příliš nepřálo, přesto solidně zaplněné ochozy viděly čtrnáct branek.

17. září 2017 – mistrovské utkání mužů

1.SK Rouchovany : Třebenice "B"

11 : 3

Sestava : David Holoubek - Michal Virgl , Petr Jelínek , Zdeněk Vrtěna , Lubomír Ludvík - Patrik Křivánek , Patrik Furiš , Robin Havelka , Marek Holoubek - Zdeněk Holoubek , Miloslav Salák

Střídali: David Svoboda , Roman Zloch , Radim Škarabela , Jiří Králík , Stanislav Roubec

Trenér: Radek Pasterný , Jiří Maša , Robin Havelka

Branky: 21. M. Salák , 36. Z. Holoubek , 40. M. Holoubek , 42. M. Holoubek , 53. Z. Holoubek , 57. Z. Holoubek , 61. Z. Holoubek , 71. M. Salák , 72. M. Salák , 78. P. Křivánek , 89. D. Svoboda

Dá se říci, že derby utkání, protože Třebenice jsou naším nejbližším soupeřem v této soutěži, probíhalo v poměrně chladném a deštivém počasí. Naše mužstvo tentokrát začalo náporem od úvodu zápasu a již ve druhé minutě to klidně mohlo být dva nula, ale naši snajpři se teprve zastřelovali. Krásný trestňák Zdeny H. skončil jenom na tyči. Hosté s řadou zkušených hráčů, ostřílených z vyšších soutěží, příliš naše obrané řady nezaměstnávali, a tak se hra odehrávala převážně na obranné polovině Třebenic. Po dvaceti minutách se poprvé prosadil náš útočník Miloš Salák a vedli jsme 1:0. Poté naše čtvrthodinková klasika...šance, šance, šance....Pak ale zabrali bratři Holoubkové a nebýt zaváhání v poslední minutě, mohli jsme jít do kabin s nulou, takhle to bylo v půli 4:1.
Druhý poločas přinesl změnu počasí i naší sestavy, ale nezměnil příliš obraz hry. Hosté sice již více zaměstnávali naší obranu i brankáře a také se dvakrát prosadil náš bývalý hráč Ondra Věžník, ale celkové skóre to příliš neohrozilo. Naši hráči předváděli krásné a rychlé kombinace, na které hosté nedokázali příliš reagovat. Miloš dosáhl na další hattrick, na čtyři trefy to dotáhl Zdena, krásné branky přidali na konci utkání i Patrik Křivánek a David Svoboda.
Konečný účet na světelné tabuli byl 11:3. Trochu mrzely tři obdržené góly a v dalších utkáních bude třeba se těchto chyb, ze kterých jsme inkasovali, vyvarovat. Čekají nás nyní dva těžké zápasy. V sobotním hodovém odpoledni to bude jeden z klíčových zápasů podzimu, boj o první místo s Ocmanicemi. Začátek je už ve 14 hodin. A hned ve sváteční čtvrtek zápas pohárové skupiny s favoritem soutěže z Třebelovic.