Dnes je: 21. 10. 2017

1. SK Rouchovany

V dohrávce poháru první prohra v sezóně

Vydáno dne 30. 09. 2017 (110 přečtení) | Autor: Milan Svoboda

Ve čtvrteční svátek jsme přivítali v posledním kole pohárové skupiny vedoucí celek okresního přeboru a favorita celého poháru Třebelovice. Oba celky se musely vypořádat s řadou absencí, a tak byl boj o prvenství ve skupině otevřený. Viděli jsme na našem hřišti opět spoustu branek, tentokrát však míč lovil častěji ze své branky náš gólman.

28. září 2017 – pohárové utkání mužů

1.SK Rouchovany : Třebelovice

3 : 6

Sestava : David Holoubek - Robin Havelka , Petr Jelínek , Zdeněk Vrtěna , Lubomír Ludvík - Patrik Křivánek , Jiří Králík , Marek Holoubek , David Svoboda - Zdeněk Holoubek , Miloslav Salák

Střídali: Tomáš Havelka , Dominik Polášek

Trenér: Radek Pasterný , Jiří Maša , Robin Havelka

Branky: 11. Holoubek Zdeněk, 17. Holoubek Marek, 54. Salák Miloslav - 18. Jurka Radim, 24. Čurda Jaroslav, 27. Jurka Radim, 52. Novotný Milan, 59. Kotačka Václav, 88. Novotný Milan

Těžko říci, jestli jsme soupeře zaskočili nebo si nás jen tak oťukával, ale faktem je, že jsme po pěti minutách mohli klidně vést tři nula. Ale nevedli. A důvod - skvělý brankář hostí Marek Nesiba. A jak se ukázalo, byl tento hráč klíčovou postavou celého zápasu. Přesto jsme se poměrně brzy ujali vedení po brankách bratrů Holoubkových 2:0. Během následujících deseti minut však hosté zkvalitnili hru a přetočili výsledek zápasu na svoji stranu. I když jsme měli další šance, zůstaly nevyužity - poločas 2:3.
Druhý poločas se hrál v podobném duchu, jak ten první, i když přece jenom více hru kontrolovali hosté. Ti také zvýšili po několika minutách hry vedení na 2:4. Naše šance svitla po hraniční situaci a brance Miloše Saláka 3:4. Radost nám ale nevydržela dlouho a hosté opět vedli o dvě branky, když kolem našich bránících hráčů propadl míč do branky přímo z rohového kopu. Zápas se mohl ještě zdramatizovat, ale dvě naše střely skončily na brankové konstrukci a Miloš nedal penaltu. Na konci zápasu hosté pečetili našim polovlastním gólem na konečných 3:6.
Přestože hosté měli ve svém kádru řadu dorostenců, ukázali svoji kvalitu a pro náš tým to byla cenná zkušenost. Na šance jsme možná zvítězili, proti však byl výtečný hostující gólman. Výsledek určil nejen pořadí v tabulce, ale i to, že semifinále poháru budeme hrát určitě na hřišti soupeře, ve Valči nebo v Čáslavicích.