V souboji nováčků připisujeme tři body

Autor: <>, Téma: Zápasy, Vydáno dne: 16. 09. 2019

S drobnou změnou v obraných a záložních řadách oproti sestavě v posledním utkání, jsme v sobotu přivítali Čáslavice-Sádek. Souboj nováčků III. třídy rozhodl 2 góly už v 1. poločase kapitán Holoubek. Hostující mužstvo dosáhlo pouze na snížení jedinou brankou v závěru druhé půle.14. září 2019 – mistrovské utkání mužů

1.SK Rouchovany : Čáslavice-Sádek

     2 : 1


Sestava : David Holoubek – Robin Havelka, Petr Jelínek, Marek Holoubek, Stanislav Roubec – Petr Pachr (90. Jakub Michal), Luboš Škoda (65. Tomáš Havelka), Patrik Furiš, Dominik Denemarek (37. Jiří Králík) – Zdeněk Holoubek (72. Dominik Fiala), Miloslav Salák
Trenér: Jiří Maša
Branky:25., 30. Z. Holoubek – 82. Petr Klika

Žluté karty: 63. Marek Holoubek, 67. Jiří Králík, 90. David Holoubek - 23. Michal Busta

Rozhodčí: Ivo Nováček

Počet diváků: 100

V 7. kole druhé nejnižší soutěže hostili domácí celek z Čáslavic. Již od prvních minut aktuální lídr tabulky dominoval. Chybělo pouze štěstí v zakončení. Trápení v koncovce však ve 25. minutě prolomil prozatimní nejlepší střelec soutěže Zdeněk Holoubek a jen 5 minut poté svou gólovou potenci potvrdil, když levou nohou na hranici vápna vymetl šibenici gólmana Obůrky. Připsal si tak svou 12. branku sezóny. Radost ze vstřelených branek chvíli před koncem 1. půle zastínil faul na Dominika Denemarka, po kterém musel kvůli zranění kotníku opustit trávník.
Po přestávce šli černo-bílí do hry s větším nasazením, ale domácí byli přesto aktivnějším celkem. V 63. minutě viděl první žlutou kartu domácích stoper Marek Holoubek a za okamžik i Jiří Králík. I přes velkou porci vypracovaných šancí a převahou v držení míče se Rouchovanským skóre již nepodařilo navýšit. Velký podíl na tom měl také velmi dobrý výkon brankáře Michala Obůrky. V 82. minutě snížil dvoubrankové vedení Petr Klika na rozdíl jednoho gólu a stav 2:1 byl již konečný.
Žluto-modří tak po těsné výhře stále drží neporazitelnost a se skórem 32:10 nadále vedou tabulku s náskokem 5 bodů na druhé Okříšky B.