Dnes je: 09. 06. 2023

1. SK Rouchovany

Dominantní výkon ve druhém poločase

Vydáno dne 28. 10. 2019 (2059 přečtení) | Autor:

V 13. kole III. Třídy okresu Třebíč jsme zavítali na hřiště do Rapotic, kde jsme deklasovali místní rezervní tým a uhájili si osmibodový náskok na čele tabulky.27. října 2019 – mistrovské utkání mužů

Rapotice B : 1.SK Rouchovany

     1 : 6


Sestava :L. Škarabela [-] - P. Jelínek [-] , M. Holoubek [-] - D. Denemarek [-] , L. Škoda [-] , R. Havelka [-] (72. P. Vala [-] ) - Z. Holoubek [-] (82. O. Pospíšil [-] ) , M. Salák [-] - J. Králík [-] (78. R. Škarabela [-] ) , D. Fiala [-] , P. Pachr [-]

Trenér: Radek Pasterný , Jiří Maša , Robin Havelka

Branky: 43. a 84. Škoda, 55. a 67. Salák, 57. Havelka, 78. Zdeněk Holoubek

Do utkání jsme nastupovali s citelnou ztrátou a to bez našeho “playmakera“ Patrika Furiše, který se bohužel zranil v předešlém utkání a chvíli se na pažit nepodívá. První minuty byly ve vysokém tempu, protože hra se rychle přelévala z jedné půlky na druhou. Dvě velké šance měl Zdeněk Holoubek, když ho v obou případech překrásně našel Miloslav Salák, ale bohužel první rána mířila těsně vedle levé tyče a druhou asi o metr bránu přestřeluje. V 19. minutě náš celek cítil velikou křivdu, když po dalekonosné střele Luboše Škody domácí brankář střelu vyráží a následnou dorážku před zraky všech domácí stoper v pokutovém území rukou blokuje. Ale bohužel i přes velké protesty našich hráčů a přibližně jednoho tuctu Rouchovanských fanoušků rozhodčí penaltu nepíská. Tímto se hra začala trochu přiostřovat a proto v 22. minutě rozhodčí uděluje žlutou kartu oběma týmům. V 29. minutě hry po střele domácího kapitána jdou Rapotice do vedení. Do konce poločasu měl ještě slibné šance Miloslav Salák, ale ani ty gólem neskončily. A proto musel ve 43. minutě z poza vápna napřáhnout středopolař Luboš Škoda a tvrdá rána za pomocí teče domácího obránce končí v síti. Do kabin se šlo tedy za stavu 1:1.
Domácí začínají druhý poločas nepříjemnou střelou na střed, se kterou si ale bez problému poradil skvěle chytající Luboš Škarabela. Asi dvě minuty po neproměněné šanci, když Dominik Fiala nártem přestřeluje z malého vápna bránu, jde Rouchovanský tým konečně do vedení. Miloslav Salák zachoval chladnou hlavu po krásném pasu z půlky hřiště od Zdeňka Holoubka a o pravou tyč překonává bezmocného brankáře. V 57. minutě nikdo nemůže věřit svým očím, když Robin Havelka vysílá technickou střelu z 25 metrů, která končí v domácí svatyni. Stav 1:3 slaví podobně jako Serge Gnabry z Bayernu Mnichov. Nutno podotknout, že se při oslavě naštěstí nezranil. Navyšujeme na 1:4! Po nákopu našeho stopera Petra Jelínka na domácí polovinu rozkmital jako za mladá své nohy Miloslav Salák a s přehledem uklízí opět k pravé tyči. Na domácích hráčích jde vidět značná frustrace. Několikrát byl napomínán domácí kapitán, který hrál s žlutou kartou, ale červenou nepochopitelně nevidí. Konečně se trefuje také Zdeněk Holoubek, poté co brankářovi vypadává míč z rukou a pohotová dorážka končí v bráně. Domácí se snažili ještě s výsledkem něco udělat, ale jejich pěkná střela razítkuje pouze břevno. Na konečným výsledku 1:6 má zásluhu Luboš Škoda, který dává svůj druhý gól v utkání a celkově 10. v sezoně. Vezeme si skvělé 3 body z horké půdy v Rapoticích.

Poslední kolo odehrajeme na domácím hřišti v Rouchovanech v neděli 3. 11. v 14:00 proti rezervě Moravských Budějovic. Přijďte nás podpořit!

Celý článek | Informační e-mailVytisknout článek